Tipsa en vän att prova våra pass!

Tipsa en vän som du tycker ska komma på våra prova-på-pass som hålls v. 35-36 så har du chans att vinna finna priser. Prova-på-passen är ett ypperligt tillfälle att testa på hur det är att springa i våra löpargrupper.

Nu har du chans att vinna grymma priser genom att tipsa en vän om att anmäla sig till våra prova-på-pass. Den person som lyckas få flest tipsningar vinner ett riktigt fint pris samt att vi lottar ut flera grymma priser till alla som har tipsat en kompis att hänga med på våra prova på pass.

Priserna vi lottar ut är:

  • Flowgun från Flowlife till den som får flest tippningar
  • 3 st presentkort hos Stadium á 1000 kr.
  • 1 st löparlinne från vår webshop
  • 1 st Presentkort hos Runacademy á 1000 kr.
  • 1 plats till Höstutmaningen
  • 3 st goodie bags från Runacademy

Så här är du med i utlottningen av priser:

  • Tipsa en vän att anmäla sig till nästa veckas prova på pass längs ner på denna sida.
  • I formuläret fyller din kompis i ditt namn i rutan av vem hen har blivit tipsad av.
  • Inte svårare än så, nu är du med i utlottning av fina priser!

Ju fler tippningar du fått, desto större vinstchans har du! Vinnarna presenteras 9 september.
Du som tipsar måste själv vara anmäld till höstens löpargrupper senast 8 september för att kunna vinna pris.

Höstens löpargrupper

Terminen drar igång v. 37, direkt efter våra prova-på-veckor. Här kan du läsa allt du behöver veta om höstens löpargrupper.