För mig var det vÀldigt speciellt att fÄ besöka min hemort i Falun igÄr. Det Àr ÀndÄ hÀr som hela min löparkariÀrr har startat och hÀr som drömmar om att överhuvudgatet arrangera löpargrupper kom till. Att nu fÄ trÀffa denna hÀrliga grupp mÀnniskor gav verkligen energi!
Dagen till Àra sÄ höll jag i hela passet för alla deltagare och det blev till och med utmanade av vÄra ledare. Kan intyga om att vÄra ledare Àven fick jobba hÄrt pÄ passet för vi bjöd pÄ ett riktigt kÀmparpass. Men oj vilken glöd och energi som det bjöds pÄ. HÀr kommer nÄgra bildbevis!
Vill du se Ă€nnu fler bilder frĂ„n trĂ€ningen i Falun? Vi har nu skapat ett album pĂ„ facebook och kommer Ă€ven uppdatera det med bilder utefter terminens gĂ„ng. Ni deltagare fĂ„r gĂ€rna tagga er sjĂ€lv i bilderna eller avĂ€nda dem till privat bruk om det önskas. Vi kommer Ă€ven lĂ€ngre fram att göra facebook album för de andra orterna đ
Tryck HĂR för att komma till albumet för Falun.

Hela gruppen samlad!

Ledarna Kalle, Malin och Fredrik!

Ledaren Maria leder gruppen!

Full koncentration med nya löpskolningsövningar

HÀr visas en ny övning som kallas för pistolen.

KÀmpa kÀmpa!!!

Vilken fart!
Gemenskap och glÀdje!