Vi firar att vi nÀrmar oss jul med en extra bonus nÀr du anmÀler dig till vÄra vintergrupper! AnmÀler du dig nu fÄr du ett par löparvantar frÄn Salomon pÄ köpet (vÀrde 350 kr). Erbjudandet gÀller till och med mÄndag 19 december eller sÄ lÄngt lagret rÀcker. Först till kvarn!

Om vintergrupperna
I vÄra vintergrupper kommer vi att bevisa för dig att det gÄr att springa i alla vÀder oavsett regn, vind, kyla, mörker, is eller snö. Det kommer att vara en stor variation pÄ passen dÀr vi kommer att visa dig hur roligt det kan vara att springa under vintern.
Totalt ingÄr 17 olika pass under fem veckor. TvÄ av dessa pass bestÄr av fystester som vi startar och avslutar med för att mÀta din utveckling. Fystesterna Àr sjÀlvklart frivilliga.
Camilla Dalevall skrev den 8 december, 2022
Jag har ju redan anmÀlt mig, kan jag ocksÄ fÄ vantar eller? Skulle bli jÀÀÀÀÀtte glad!!
Katrin Hallsten skrev den 9 december, 2022
Hej! TyvÀrr Àr det en tidsbegrÀnsad kampanj just nu och Àr endast för de som anmÀler sig under denna period.